Májekova chata

Májekova chata Malinô Brdo

Celková kapacita ubytovania: min 1 max 42 (11×2, 2×3, 1×4+1, 2×5)

 

Chata je vhodná pre ubytovanie rodín s deťmi, skupiny priateľov, či organizáciu menších svadieb, firemných akcií, teambuildingov, osláv, školení, detských táborov, školských výletov a športových sústredení.

Chata sa nachádza v krásnom prostredí Malina Brda vo Veľkej Fatre s nadmorskou výškou 965 mnm. Májekova Chata bola postavená ako jedno z prvých ubytovacích zariadení na Maline Brde, ktoré je do dnešného dňa obľúbenou destináciou pre množstvo turistov a rekreantov. Návštevníkom poskytuje množstvo zaujímavých aktivít ako napríklad Ski & bike park Malinô Brdo Ružomberok pre milovníkov lyžovania a cyklistiky, Vlkolínec pre nadšencov ľudovej histórie, zákutia Veľkej Fatry pre turistov, okolité aquaparky pre rodinný relax, Lanový park Tarzánia Hrabovo pre odvážlivcov a veľa iného.

Májekova Chata ponúka ubytovanie pre 42 ľudí. Na každom poschodí sú umiestnené spoločné pánske a dámske WC a sprchy. Všetky izby disponujú samostatným umývadlom. K dispozícií sú izby:

– 2 x päť-lôžková

– 1 x štvor-lôžková (s možnosťou prístelku)

– 2 x troj-lôžková

– 11 x dvoj-lôžková

Reštaurácia je prístupná ako pre ubytovaných hostí tak aj pre širokú verejnosť. Hostia majú na výber zo stáleho menu, šalátov, ako aj špecialít a dezertov. Je možné rezervovať priestory na súkromné aj firemné akcie typu:

– rodinná oslava

– svadba

– školenie / konferencia

 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

KONTAKT A POLOHA

Májekova chata

Malinô Brdo 3800

034 01 Ružomberok

 

GPS: 49°03’20.2′ N – 19°15’44.9 E

RÝCHLY KONTAKT

Ing. Dušan Mišík

tel. +421 905 297685

e-mail:  kstrk.sk@gmail.com

web:  http://majekovachata.org